Kempingowa Książka Kucharska - Tiff i Jim Easton


Maj! Długi weekend majowy! Girll! Działka! Tak u mnie będzie wyglądał zbliżający się czas, na tę okazję chcę Wam polecić jedna fajną publikację, a mianowicie:

„KEMPINGOWA KSIĄŻKA KUCHARSKA” – Tiff i Jim EastonKsiążka pełna dobry porad dotyczących przygotowanie posiłków na świeżym powietrzu, oraz  całej organizacji wyjazdu pod kątem gastronomiczny. Pozycja została podzielona na 6 różnych rozdziałów:
  • Krótkie wypady
  • Na plaży
  • Na wsi
  • Imprezy i przyjęcia


Już wstęp opatrzony jest w ładnie wkomponowane  i jasno wypunktowane paragrafy „musisz mieć”, „warto mieć”, „w lodówce”, „użyteczne puszki i słoiki” oraz użyteczne „suche składniki” a na samym końcu „sprzęt” – jednym słowem  gotowa check lista do wypadu za miasto.
Publikacja zaopatrzona w bardzo dużą ilość zdjęć, które dodają bardzo klimatycznego smaczku. Myślę, że pozycja godna polecenia dla każdego szczególnie teraz gdy otwieramy sezon na grillowanie. Nawet jeśli nie wybierasz się na wielodniową wyprawę, a chcesz tylko zrobić ogródkowy ruszt to warto zajrzeć do przepisów na marynaty do mięs. Coś słodkiego w warunkach polowych? Proszę bardzo! Autorzy pokazują, że można i to jak smacznie.

Myślę, że szczególną grupą, która odnajdzie się w tym przewodniku po gotowaniu wyjazdowym są rodzice. Autorzy wielokrotnie udzielają wskazówek jak wszystko dobrze zorganizować, tak aby zaangażować nasze pociechy w proces powstawania posiłku, jak również tworzą jadłospisy pogrupowane na dzieci małe oraz starsze dzieci, dodatkowo wegetarian.
Nie zabranie również listy zakupów, która okazuje się nieodzowna podczas wyjazdu. Sprawdziła – serio kompletna, niczego nie brakuje i nic więcej nie jest potrzebne.  Na szczególną uwagę zasługuję strona estetyczna tej książki, wszystko jest kolorowe przez co dla mnie bardzo łatwe do przyswojenia. Pozycje czyta się bardzo szybko i z zaciekawieniem.

Jeśli planujesz wyjazd, a zawsze towarzyszy czy chaos podczas przygotowań, na miejscu okazuje się, że połowy rzeczy nie wzięliście ze sobą. Ta pozycja jest właśnie dla Ciebie! Usystematyzuje, wprowadzi spokój i pokaże, że można cieszyć się wyprawą już od pierwszych chwil!

Polecam gorąco i wszystkim wyjeżdżającym życzę udanego wyjazdu! Czy macie aby wszystkie niezbędne rzeczy spakowane?


Książka wydana nakładem:


Orcia

Phasellus facilisis convallis metus, ut imperdiet augue auctor nec. Duis at velit id augue lobortis porta. Sed varius, enim accumsan aliquam tincidunt, tortor urna vulputate quam, eget finibus urna est in augue.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Będzie mi bardzo miło, gdy zostawisz ślad po sobie. A jeszcze fajniej jak dodasz do obserwowanych. :)