#Orcioraciczki: Przygoda z produktami firmy Lida. Unboxing

Jak część z Was wie, miałam przyjemność nawiązać współpracę z Lidą, firmą produkującą rajstopy.

Dziś przyszła przesyła, odebrałam chwilę temu. Dzielę się na prędce wrażeniami z UNBOXINGU. :)W przesyłce znajdują się:

  • Rajstopy 180 den - grube, ciepłe, o bardzo ciekawym składzie (bambus)
  • Rajstopy 50 den 3D - miłe w dotyku, ciekawa jestem tego 3D (mikrofibra)
  • Pończochy samonośne 20 den - chyba mój hit, w życiu nie miała pończoch na noga, ciekawe czy nie zjeżdżają (Lycra).


W kolejnych dniach spodziewajcie się wpisów z opiniami o tych cudeńkach, trochę o rozmiarach i o posiadaniu grubszych nóg. Gotowi na Orciowe raciczki? :)

Parę słów od firmy Lida:
Lida – ponieważ..... 
...inspirują nas wszystkie kobiety. 

Jako firma rozpoczęliśmy działalność w 1990 roku. W ciągu dwudziestu lat ugruntowaliśmy swoją pozycję na rynku tekstylnym jako ceniony producent rajstop. Dzięki nowoczesnym rozwiązaniom produkcyjnym jesteśmy w stanie zapewnić asortyment wysokiej jakości przy zachowaniu konkurencyjnych cen.

W swojej ofercie posiadamy szeroką gamę rajstop oraz innych wyrobów pończoszniczych. Nasze inspiracje budują nasze cele. Kilka słów o kolekcjach.Ponieważ DBAMY O KAŻDĄ KOBIETĘ skoncentrowaliśmy się na Paniach, którym wyjątkowo trudno jest znaleźć wygodne i modne rajstopy ze względu na nietypową figurę. To właśnie im dedykujemy swoje starania, to właśnie one są źródłem naszych inspiracji. Pomysł kolekcji rajstop dla kobiet w ciąży zrodził się w 1997 roku. Lata badań, testowania rajstop przez przyszłe mamy w szkołach rodzenia oraz udoskonalania i poszerzania linii produktów kolekcji przyczyniły się do wielkiego sukcesu Kolekcji MATERNITY. Kolejnym krokiem zgodnym z ideą firmy było stworzenie kolekcji PUSZYSTA PANI - dla kobiet o większych, niestandardowych rozmiarach. Chcemy dać im szansę poczuć się wyjątkowo i atrakcyjnie, a przede wszystkim komfortowo w naszych wyrobach


Orcia

Phasellus facilisis convallis metus, ut imperdiet augue auctor nec. Duis at velit id augue lobortis porta. Sed varius, enim accumsan aliquam tincidunt, tortor urna vulputate quam, eget finibus urna est in augue.

1 komentarz:

Będzie mi bardzo miło, gdy zostawisz ślad po sobie. A jeszcze fajniej jak dodasz do obserwowanych. :)