7 razy dziś Lauren Oliver.
Pamiętacie serię książek [delirium]? Byłam nimi totalnie zauroczona. Świat, w którym miłość jest chorobą. Walka o lepsze jutro. Pokochałam!

Dziś przychodzę z zapowiedzią nowej książki Lauren Oliver."Żyj tak, aby niczego nie żałować"

3 czerwca 2015 roku nakładem Wydawnictwa Otwartego ukaże się powieść 7 razy dziś Lauren Oliver.  

Sam Kingston jest popularna, ma przystojnego chłopaka i szalone przyjaciółki, z którymi zawsze dobrze się bawi. Czuje się lepsza od nudnych kujonów i śmieje się z dziewczyn, które nigdy nie dostały liściku miłosnego. Robi, co chce i kiedy chce. Nie obchodzi jej, czy kogoś zrani, bo i tak wszystko uchodzi jej na sucho.
Aż do tego dnia…

Wyjście z imprezy. Oślepiające światła samochodu jadącego z naprzeciwka, niewyobrażalny ból i poczucie spadania w niekończącą się pustkę. Umarła? A jednak budzi się w swoim łóżku. Tylko że znów jest wczoraj, a ona w kółko przeżywa ten sam dzień. Czy naprawdę zasłużyła na aż tak surową karę? Przecież chce tylko odzyskać swoje idealne życie. Bo przecież było idealne, prawda?
7 razy dziś to poruszająca opowieść o znaczeniu empatii, prawdziwej przyjaźni i byciu sobą bez względu na to, co myślą o nas inni. To swego rodzaju manifest głoszący, że w życiu nie zawsze możemy liczyć na kolejną szansę, dlatego powinniśmy żyć tak, aby niczego nie żałować.

O autorce: 
Lauren Oliver ukończyła filozofię i literaturę na uniwersytecie w Chicago oraz kurs creative writing na Uniwersytecie Nowojorskim. Rzuciła posadę asystentki redaktora w dużym wydawnictwie, by w pełni poświęcić się pisaniu (a pisze nieustannie, wszędzie i na wszystkim).
Zadebiutowała powieścią 7 razy dziś, jest także autorką trylogii Delirium i nawiązującego do niej zbioru opowiadań, thrillerów młodzieżowych, książek dla dorosłych i dla dzieci. Jej powieści zostały przetłumaczone na ponad 30 języków i wielokrotnie trafiały na listy bestsellerów „New York Timesa”.  

Dane wydawnicze: 

Autor: Lauren Oliver 
Tytuł: 7 razy dziś 
Tytuł oryginału: Before I Fall
Tłumaczenie: Mateusz Borowski
ISBN: 978-83-7515-344-6
Liczba stron: 384
Cena katalogowa: 34,90 zł
Oprawa: broszura ze skrzydełkami
Projekt okładki: Eliza Luty
Kontakt: Magdalena Marek
tel. 534 611 000
 e-mail: marek@otwarte.eu

Orcia

Phasellus facilisis convallis metus, ut imperdiet augue auctor nec. Duis at velit id augue lobortis porta. Sed varius, enim accumsan aliquam tincidunt, tortor urna vulputate quam, eget finibus urna est in augue.

1 komentarz:

  1. opis bardzo wciągający, być może naprawdę się skuszę :)

    OdpowiedzUsuń

Będzie mi bardzo miło, gdy zostawisz ślad po sobie. A jeszcze fajniej jak dodasz do obserwowanych. :)