Do przodu, do tyłu, w górę i dół i kółka. A jak Ty to robisz?

Zagadkowy tytuł posta, ale chodzi o bardzo banalną sprawę! Kolorowanie!

Ostatnio pojawiła moda na kolorowanki dla dorosłych. Dałam się jej ponieść i ja. Czyż nie fajnie oderwać myśli od problemów i trosk, które nam towarzyszą cały czas?
Relaks jest potrzebny każdemu. Są różne metody relaksowania, jedni biegają, inni jedzą, jeszcze inni uprawiają seks a duża grupa ludzi koloruje! :) To świetna zabawa dla wszystkich, dzieci, dorastających i tych już całkiem dorosłych. Chwytając kredki, odcinamy lekko dopływ myśli i zaczynamy szaleć na kartce papieru.

Na rynku mamy coraz więcej książeczek dedykowanym dorosłym osobom, które mają ochotę się odstresować. Dziś chciałam zaprezentować Wam "Crazy Drawings". Można powiedzieć jedna z wielu, ale przy bliższym zapoznaniu się z tematem i pokolorowaniu paru obrazków okazuje się, że nie jest tak do końca.

Na co musimy zwrócić uwagę wybierając kolorowankę dla nas? Na nasze potrzeby. Jeśli nie mamy cierpliwości do małych szczegółów i szybko się zniechęcamy to wybierajmy takie, które mają raczej większe elementy, dzięki czemu uda nam się skończyć naszą pracę. Jeśli natomiast jesteście perfekcjonistami i lubicie dzielić swoją prace na etapy, to polecam takie obrazki, na których będzie wiele małych szczegółów. Tutaj właśnie dobrym wyborem jest "Crazy Drawings", na stronach tego zeszytu znajdziecie zarówno takie jak i takie propozycje.Kolejnym wielkim plusem jest grubość papieru, jeśli nawet wybierzemy kolorowanie flamastrami, to i tak nic nam nie będzie prześwitywało.

Jeśli chcesz troszkę się oderwać od codzienności lub spróbować nauczyć się cierpliwości i wytrwałości, to spróbuj koniecznie skorzystać z kolorowanek. Ja jestem zachwycona. Lubię, koloruję, a czasem i mazgram! :)

Jeśli macie ochotę pomazać tak jak ja, to zostawiam dla Wam namiary na "Crazy Drawings"  http://crazydrawings.pl/  i koniecznie dołączcie do maniaków kolorowania na facebooku https://www.facebook.com/crazydrawingspl


Orcia

Phasellus facilisis convallis metus, ut imperdiet augue auctor nec. Duis at velit id augue lobortis porta. Sed varius, enim accumsan aliquam tincidunt, tortor urna vulputate quam, eget finibus urna est in augue.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Będzie mi bardzo miło, gdy zostawisz ślad po sobie. A jeszcze fajniej jak dodasz do obserwowanych. :)